YAZ OKULUMUZ – 2018

Yaz etkinlikleri, çocuklarımızın pasif hayattan aktif hayata geçmesi için harika bir fırsattır. Günümüzde teknoloji dünyası ile eğlenceli vakit geçiren çocukların, tv karşısından, konsol oyunlarından biraz uzaklaşıp fiziksel gelişimleri için önemli olan spora vakit ayırmaları gerekmektedir. Yaz okulları sayesinde yetenek taraması da yapılır. Çocukların hangi spora daha yetenekli olduğu yaz okulu aktiviteleriyle gözlemlemek mümkündür. Özellikle spor kulüpleri bünyesinde gerçekleştirilen yaz spor okullarında küçük yaşta spor ile tanışan çocuklar, yetenekleri doğrultusunda ilgili branşlara yönlendirilerek gelecekte profesyonel sporcu olabilme fırsatı yakalayabilirler. Bu da gerek çocuk gerekse ailesi için gurur vericidir. Yaz okulu bitiminde arzu eden çocuklar kış spor okuluna dahil olabilir, böylece hafta sonları sporculuk kariyerlerine devam edebilirler. Okulların açık olduğu dönemlerde hafta içi okul, hafta sonu spor çok uyumlu ikilidir. Çocuk gelişimde birbirini tamamlayan etmenlerdendir.

ANADOLU OKULLARI Yarı Olimpik KAPALI Yüzme Havuzu – Söke / AYDIN

(Performans,Kurs ve Yetişkin Grubu Havuzu)

SAÇAK GROUP SOSYAL TESİSLERİ – Yarı Olimpik Açık Yüzme Havuzu – Söke / AYDIN

(Eğitim Grubu Havuzu)

1.Dönem →  18 HAZİRAN – 11 TEMMUZ(1.DÖNEM)

 

2.Dönem → 16 TEMMUZ – 8 AĞUSTOS(2.DÖNEM

 

3.Dönem →   13 AĞUSTOS – 5 EYLÜL(3.DÖNEM)

Çocuklarımızın yanlarına asitli içecekler haricinde, su ve meyve suyu; antrenman sonunda atıştırmaları için kavrulmamış çerez, mevsim meyveleri vb. besin değeri yüksek sağlıklı gıdalar verebilirsiniz. Lütfen abur cuburlardan kaçının.

Kulüp servislerimiz ¨09 K 9519¨ ve ¨09 P 2588¨ plakalı araçlarla yapılmaktadır. Belirlenen güzergâh ve saatlere göre öğrencilerimiz kendilerine en yakın duraktan alınmaktadır.

Öğrencilerimizin kursa gelirken yanlarına almaları gereken malzemeler şunlardır:

 

Spor çantası, havlu, mayo, bone, terlik, güneş kremi, yedek kıyafet ve yedek iç çamaşırı unutulmamalıdır. Boneleri kulübümüzden temin edebilirsiniz.

4 yaşından itibaren yüzme öğrenmek isteyen, teknik olarak kendini geliştirmek isteyen çocuk, genç ve yetişkin bireyler yaz okulumuza katılabilir.

  • Kayıt formu.
  • Spor yapmasında sakınca olmadığına dair doktor raporu.