YAZ OKULUMUZ

Yaz etkinlikleri, çocuklarımızın pasif hayattan aktif hayata geçmesi için harika bir fırsattır. Günümüzde teknoloji dünyası ile eğlenceli vakit geçiren çocukların, tv karşısından, konsol oyunlarından biraz uzaklaşıp fiziksel gelişimleri için önemli olan spora vakit ayırmaları gerekmektedir. Yaz okulları sayesinde yetenek taraması da yapılır. Çocukların hangi spora daha yetenekli olduğu yaz okulu aktiviteleriyle gözlemlemek mümkündür. Özellikle spor kulüpleri bünyesinde gerçekleştirilen yaz spor okullarında küçük yaşta spor ile tanışan çocuklar, yetenekleri doğrultusunda ilgili branşlara yönlendirilerek gelecekte profesyonel sporcu olabilme fırsatı yakalayabilirler. Bu da gerek çocuk gerekse ailesi için gurur vericidir. Yaz okulu bitiminde arzu eden çocuklar kış spor okuluna dahil olabilir, böylece hafta sonları sporculuk kariyerlerine devam edebilirler. Okulların açık olduğu dönemlerde hafta içi okul, hafta sonu spor çok uyumlu ikilidir. Çocuk gelişimde birbirini tamamlayan etmenlerdendir.

Kuşadası – Söke yolu üzeri Alyans Kır Düğün Bahçesi Başar Group Sosyal Tesisleri

DEV DALGALAR YÜZME HAVUZU

(Yaz döneminde açık, kış döneminde üstü kapalı sistem)

1.Dönem →  …….

 

2.Dönem → ……..

 

3.Dönem → ……..

*** Dönemlerin program cetveli kayıttan sonra sizlere gönderilecektir***

Çocuklarımızın yanlarına asitli içecekler haricinde, su ve meyve suyu; antrenman sonunda atıştırmaları için kavrulmamış çerez, mevsim meyveleri vb. besin değeri yüksek sağlıklı gıdalar verebilirsiniz. Lütfen abur cuburlardan kaçının.

Covid – 19 güvenlik tedbirleri kapsamında öğrencilerimiz kendi imkanlarıyla ya da servisimiz ile kurslarımıza ulaşım sağlayabilirler.

Öğrencilerimizin kursa gelirken yanlarına almaları gereken malzemeler şunlardır:

 

Spor çantası, havlu, mayo, bone, terlik, güneş kremi, yedek kıyafet ve yedek iç çamaşırı unutulmamalıdır. Boneleri kulübümüzden temin edebilirsiniz.

4 yaşından itibaren yüzme öğrenmek isteyen, teknik olarak kendini geliştirmek isteyen çocuk, genç ve yetişkin bireyler yaz okulumuza katılabilir.

  • Covid – 19 güvenlik önlemleri kapsamında whatsapp üzerinden randevu alarak kayda gelmeniz önemle rica olunur.
  • Kayıt formu.
  • Spor yapmasında sakınca olmadığına dair beyan formu / doktor raporu.